BalkanNews

Albanija ukida turističke vize za osam zemalja

Region

S obzirom da se bliži turistička sezona 2022. godine, Vlada Albanije odlučila je da privremeno ukine turističke vize za građane Saudijske Arabije, Bahreina, Egipta, Indije, Katara, Omana, Rusije i Tajlanda, navodi Euronews.al.

Građani Rusije i Egipta moći će da koriste bezvizni režim od 20. aprila do 30. septembra. Preostali turisti će u Albaniju moći da uđu samo sa pasošima i bez vize do 31. decembra.

Koristimo kolačiće kako bismo pružili najbolje iskustvo na našoj web stranici.