U Banjaluci poginuo radnik iz Turkiye

BALKAN 26.07.2022, 10:21 26.07.2022, 22:47
U Banjaluci poginuo radnik iz Turkiye
© AA

U Ulici Nikole Pašića u Banjaluci juče oko 16.20 časova, prilikom pada na gradilištu poginuo je O.G. rođen 1968. godine iz Republike Turkiye.

Iz banjalučkog Okružnog javnog tužilaštva saopšteno je da je radnik iz Turkiye pao na zemljanu podlogu garaže i poginuo prilikom betoniranja stuba na drugom spratu zgrade u izgradnji.

Uviđaj na licu mjesta obavio je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka Siniša Marković, zajedno sa policijskim službenicima Policijske uprave Banjaluka.

"Tužilac je naložio da se preduzumu potrebne istražne radnje i mjere radi utvrđivanja okolnosti navedenog događaja a naložena je i obdukcija tijela smrtno nastradalog lica koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske", saopšteno je iz Tužilaštva, prenosi AA.

komentari (0)