Sjeverna Makedonija ukinula sva ograničenja
Ukidanje mjera i ograničenja pri ulasku u Sjevernu Makedoniju odnosi se i na državljane te zemlje ali i strance...
Region
20.04.2022, 14:17
© AA
Vlada Sjeverne Makedonije ukinula je ograničenja putovanja koja su uvedena u okviru mjera pandemije koronavirusa.
Nakon pada broja oboljelih od Covid-19, Vlada je ukinula zahtjev za pokazivanjem tražene vakcinalne kartice ili testa na Covid-19 pri ulasku u Sjevernu Makedoniju.
Ova dokumenta neće se tražiti od stranaca, kao ni od državljana Sjeverne Makedonije.